Skip to main content

Профспілкова організація

Профспілкова організація КНП “Міська поліклініка № 21” Харківської міської ради є однією з найкращих профспілок міста. Усі співробітники нашого закладу є членами профспілки та беруть активну участь у суспільному житті, як поліклініки так і міста Харкова. Члени профкому працюють на громадських засадах.

СКЛАД ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ:

Агєєва Тетяна Василівнаголова профкому, медична сестра;

Вшивцова Наталя Леонідівна член профкому, т.в.о. головної медичної сестри;

Сардачук Тетяна Миколаївна– член профкому, акушерка;

Данник Ірина Олександрівна – член профкому, лікар-отоларинголог;

Валковська Марина Вікторівна – член профкому, лікар-терапевт 2 категорії.

КОМІСІЇ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ:

  • Комісія з організаційно-масової роботи та техники безпеки – голова Вшивцова Н. Л.;
  • Комісія з культурно-масової роботи та роботи з молоддю – голова Данник І.О.;
  • Ревізійна комісія – голова Сохатюк Т.С.

Метою діяльності профспілки є здійснення представництва та захисту трудових, соціально економічних прав та інтересів членів профспілки, забезпечення здійснення права кожного члена профспілки на працю, гідну оплату праці, підвищення життєвого рівня, забезпечення інших прав та інтересів. Наша профспілка здійснює представництво при розгляді трудових спорів, при укладанні колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом, контролює виконання усіх пунктів колективного договору.

Колектив поліклініки живе дружньою сім’єю.

Організація та участь у масових заходах – одна з найбільш важливих направлень в роботі профспілки. Разом з адміністрацією проводяться заходи, приурочені відзначенню професійних та народних свят – Дня медичної сестри, Дня медичного працівника, Нового року і таке інше. Традиційно вітаємо ювілярів, ветеранів праці. Представники колективу беруть активну  участь у районних, міських та обласних конкурсах, фестивалях, показуючи високі результати.